Není fotolab jako fotolab!

Dnes bych se s vámi přátelé podělil o jeden drobný zážitek. Své fotografie můžete dnes objednat na mnoha místech v různém stupni kvality/ceny. Já vybral firmu 24print.eu, která byla vcelku dobrým kompromisem mezi cenou a kvalitou.

Dokáží vám jako jedni z mála vytisknout A4 kolem 10 Kč a ceny jejich plakátů také nejsou špatné! Kvalita standardu je velmi slušná. Bohužel, nesmíte použít volbu tisku „Brilant Profi“. V tu chvíli začíná tragédie. Posunuté barvy a hlavně přesvětlené fotografie! Mou reklamaci osobně řešil jednatel společnosti, kdy mě 18 minut telefonicky přesvědčoval o tom, jak jsou moje fotky špatné, že on sám fotí již 25 let a že na domácí tiskárně si to vždy mohu vytisknout lépe ale za větší peníze. Tvrdil, že fotolaby prostě lepší kvalitu neumí a že tam přepaly prostě mám, i když je na svém /grafickém/ monitoru nevidím. Trochu pochybná argumentace mě samozřemě moc nepřesvědčila.

 

Vzal jsem tedy stejné fotky (data) a nechal je udělat opravdovým profi týmem ve FotoŠkoda v Praze. Do druhého dne byly fotky hotové, a přestože mi 24print tvrdil, že to nejde, byly exponované správně. Rozdíl v ceně je 13 Kč za fotku u FotoŠkoda a 9,90 Kč u 24print (+pak ještě poštovné). Myslím, že podle přiložených skenů si uděláte obrázek sami. Je to sken, kde vždy horní fotka je od Škody (je menší, nechal jsem si prvně na zkoušku jen pár fotek) a spodní je od 24print. Hodně mě zklamali tenktokrát a to jsem u nich udělal obchody již tak za 16.000 Kč.

 

První sken

Druhý sken

Napsat komentář

Pokračováním v prohlížení stránek, souhlasíte s použitím cookies. více informací

Nastavení cookes na tomto webu je nastaveno na "povolit". Není to žádná kulišárna ze strany autora, bohužel povinnost ze strany EU, pokud člověk používá třeba jen tlačítka pro Facebook. Já vás opravdu nesleduji a jen plním zákonnou povinnost. Pokud tedy kliknete na tlačítko souhlasím nebo pokračujete v prohlížení webu (mlčení je souhlas), souhlasíte s využitím cookies a já vám děkuji :)

Zavřít